University of Economics – Varna

Academic staff

Names Office Email
Prof. Dancho Danchev PhD 123 г dancho_danchev@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Violeta Dimitrova PhD 307 онлайн чрез google meet violeta_dimitrova@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Donka Zhelyazkova PhD 317а / онлайн през Google meet на адрес: https://meet.google.com/bia-unjr-wti d_zhelyazkova@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Mihal Stoyanov PhD 317а / онлайн през Google meet michal.stojanov@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Hristo Traykov PhD meet.google.com/vws-wusv-mzc Или наберете: (US) +1 678-801-7997 ПИН: 250 417 051# hristo.traykov@ue-varna.bg
Assoc. Prof. Tsvetnen Tsvetkov PhD 317а tsvetnen_tsvetkov@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Violeta Laskova PhD 414а v.peteva_laskova@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Desislava Grozdeva PhD 411а / онлайн през Google meet при неприсъствен учебен процес: https://meet.google.com/yzq-sspv-imm desislava_grozdeva@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Elitsa Gramatikova PhD 411A / онлайн през Google meet по време на неприсъствения учебен процес e_gramatikova@ue-varna.bg
Chief Assist. Prof. Miglena Mileva PhD 411А megi.dushkova@ue-varna.bg